Novinky na našich prodejnách

Nově u nás můžete zakoupit přírodní ovocná vína a olivy té nejvyšší kvality.

 

Říjen ve znamení novinek na našich vinotékách

Čas, kdy k nám dorazí první letošní mladá a Svatomartinská vína se neúprosně krátí. I tak si ale budeme muset ještě chvilku počkat. Abychom vám toto čekání alespoň trošku zkrátili, připravili jsme si pestrou nabídku novinek, které můžete už nyní najít na všech vinotékách Pálavské vrchy.

 

Ovocná vína ze Zahradního vinařství

 

Přírodní ovocná vína bez umělých barviv a konzervantů

Na našich vinotékách jsme doplnili nabídku ovocných vín a to rovnou tím nejlepším, co v současné době na našem trhu můžete najít. Díky tomu si můžete vychutnat moderní ovocná vína vyrobená ze 100% ovocné šťávy bez umělých barviv, příchutí a konzervantů.

Zahradní vinařství z Mikulova se specializuje na výrobu moderních ovocných vín, která dokáží osvěžit a svou plnou ovocnou chutí překvapit nejednoho milovníka sladších vín. Ve svém znaku mají špačka a pyšní se tím, že stejně jako právě špaček, i oni moc dobře vědí, kdy a kde dozrává to nejlepší a nejšťavnatější ovoce.

Ovocná vína ze Zahradního vinařství - lahve

Kromě skleněných lahví můžete ovocné víno pořídit také ve stále oblíbenějším Bag-in-Boxu - tedy v moderním obalu, který se skládá ze tří částí (venkovní obal z recyklovaného papíru, potravinového sáčku na víno a dávkovacího kohoutku) a ve kterém vám víno i po otevření vydrží minimálně 4-6 týdnů.

 Ovocná vína ze Zahradního vinařství - BiB balení

Opravdovou specialitou je ale unikátní a nádherně zpracovaný degustační box, který obsahuje 3 příchutě v jednom praktickém kufříku. Jde tedy vlastně o 3 BiB balení po 1,5 litrech vína, které se hodí na každou oslavu. Zaručujeme, že s touto "samoobslužnou vinotékou" jednoznačně zabodujete!

 Výborné olivy GAEA

 

Výborné řecké olivy GAEA v unikátním balení bez nálevu

Olivy GAEA jsou jedinečné nejen svou chutí, ale také kvalitou a praktickým znovu uzavíratelným balením s ochrannou atmosférou. Samotné balení je v tomto segmentu opravdu unikátní a umožňuje uchování oliv v tom nejlepším stavu bez nutnosti nálevu.

Všechny olivy jsou vypeckované, marinované v přirodním extra panenském olivovém oleji a dochucené směsí koření. Ať už máte raději olivy černé anebo zelené zaručujeme vám, že na olivách GAEA si pochutnáte!

 

Tak už na nic nečekejte a vypravte se na vaši nejbližší vinotéku Pálavské vrchy!

Najít nejbližší vinotéku >

« zpět na novinky

Navštivte naše vinotéky

Bystrck

Vinotéka Bystrcký mlýn
Náměstí 28. dubna 48, 635 00 Brno – Bystrc

Rybníček

Vinný bar & café U rybníčku
Štefánikova 19a, 602 00 Brno  

Vsetín

Vinotéka Vsetín
Smetanova 2360, 750 01 Vsetín

Černovice

Vinotéka U Alberta
Olomoucká 148, 618 00 Brno

Merhautova

Vinotéka Na Konečné
Merhautova 216, 613 00 Brno – Černá Pole  

Na Palackého

Vinotéka Na Palackého
Palackého třída 47, 612 00 Brno

Palavak

Vinotéka Na Pálaváku
Pálavské nám. 12, 628 00 Brno – Vinohrady

Slatina

Slatinská Vinotéka
Tilhonova 30, 627 00 Brno – Slatina